Středa 21. listopadu 2018

TOPlist

O nás

Jmenuji se Gabriela Matýsková. Bydlím ve Skrochovicích na hlavním silničním tahu mezi Opavou a Krnovem.  Aranžováním květin se věnuji od roku 1996. Zprvu pouze jako koníček . Aranžuji suché či živé květy. Vytvářím dekorace k různým příležitostem, ať už to jsou narozeniny, svátky, slavnostní příležitosti, svatby, smuteční dekorace a dekorace na přání zákazníka.
 
 
Výrobě šperků se věnuji od roku 2008.  K této činnosti jsem se dostala díky aranžování, kdy mně bavilo používat drát, zde se především jednalo o různé dekorativní barevné drátky. Vyrábím originální šperky z chirurgického drátu Osteofix, který je zdravotně nezávadný, mimo jiné se používá ve stomatologii na výrobu rovnátek nebo např. v chirurgii na šití šlach. Korálky používám různé: skleněné, dřevěné, přírodní kameny, plastové, minerální kameny a polodrahokamy, říční perly, swarovski, keramické a jiné.
 
 
Letos jsem začala vyrábět tepané šperky. K této práci používám šperkařského kladívko, kovadlinku a za pomocí  kleštiček vytvářím různé tvary, které následně tepu a případně dále tvaruji. Rozmanitost a originalita je téměř zaručena :).
 
Jako další milou aktivitu, která mě velmi baví je takzvaná hra s papírem: různé obálky, přáníčka, vizitky, dárkové balení šperků-zatím pouze v malém rozsahu a dle poptávky a nápadů… :o)
 
 
 
Veškeré mé výrobky si můžete objednat osobně v obchůdku, nebo na emailu či po telefonu. Mino jiné   část mé tvorby vystavuji v přilehlé restauraci R11. Celoročně náušničky a sezoně dle příležitosti vazby. S majitelkou restaurace R11 dlouhodobě spolupracuji,  její restaurace nabízí krásné prostředí a kvalitní služby. Kontakt na restauraci naleznete v odkazech na mých stránkách.
 
 
 
 

Při práci- Sovinec 2012